Connect with us

Saç bakımı

Turbobella Profesyonel Fön Makinesi

Yayın tarihi

/

Yerli üretim olmasından dolayı piyasaya hızlı bir giriş yapan Turbobella profesyonel fön makinesi beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Günümüzde hala ithal fön makinelerinin kullanıldığını ve döviz kurunun her geçen gün yükseldiğini düşünürsek yerli üretim bir fön makinesi piyasaya bir kurtarıcı gibi düştü. Özelliklerinin yüksek olmasından ve fiyatının özelliklerini fazlasıyla karşılamasından dolayı kullanıcı kitlesi oldukça yüksektir.

Yüksek Motor Gücü

Profesyonel fön makinesinin en önemli özelliği verdiği ısı gücünün yüksek olmasıdır. Evlerde kullanılan hiçbir saç kurutma makinesi kuaförlerin kullandığı fön makinelerinin yerini tutmaz. Turbobella profesyonel fön makinesi 2700 watt turbo motora sahiptir. Üçüncü nesi fön makinesi motor teknolojisine sahiptir. Turbobella piyasadaki en güçlü fön motorunu kullanmaktadır. Ayrıca yüksek rezistans teknolojisi ile daha yüksek sıcaklığa daha kısa sürede ulaşabilmektedir. Böylece makinenin ısınması için fazladan çalıştırmak zorunda kalınmaz. Enerji ve zaman tasarrufu sağlar. Negatif ion üreten jeneratöre sahiptir ve bu da saçın elektriklenmesini engeller. Fönün kalıcı olmasını sağlar. İon parçacıklarının saç sağlığı üzerindeki etkisi de araştırmalar arasında yer almaktadır.

Farklı Başlık Seçenekleri

Turbobella fön makinesi farklı başlık özellikleri ile kullanım alanını genişletmektedir. İki adet fön başlığı ve bir adet orijinal diffizör başlık vardır. En iyi bukleler ve kıvrımlar için kullanılan vigo başlıkta turbobella fön makinesinin kutusundan standart olarak çıkmaktadır. Orijinal diffizör başlık kıvırcık saçların kurutulmasında ve orijinal hallerinin korunmasında yardımcı olur. İki farklı fön başlığı kullanılan fırçaya ve saçın türüne göre kullanılmaktadır ve kutulardan standart olarak çıkar. Fön başlığının amacı ısıyı saça odaklamak ve daha etkili fön çekilmesini sağlamaktır.

Yeni Nesli Teknoloji

Yeni nesil pervane sistemine sahip olmasından dolayı aynı güçteki rakiplerine göre daha fazla hava üfleme özelliğine sahiptir. Pervane tasarımından dolayı pervane filtresinden daha yoğun hava çekilmektedir ve bu çekilen hava daha az kayba uğrayarak püskürtülmektedir. Üstelik titreşim ve ses oranı da daha azdır. Titreşim ve ses oranının az olmasından dolayı hem kullanıcıyı yormaz hem de fön çektiren ve çeken kişinin gürültüden daha az rahatsız olmasını sağlar.

Turbobella fön makinesi çalışma gürültüsünü azaltmak için son teknoloji ile donatılmıştır. Temizlenebilir filtre sistemine sahiptir ve bu da makinenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Filtrenin sık sık temizlenmesi motor gücü ve makine ömrü açısından önemlidir. Düğme sistemi ön paneldedir. Böylelikle hem sağ el ile hem sol el ile rahatlıkla kullanılabilir. Ergonomik yapıya sahip tutma özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kullandıktan sonra fön makinelerini saklamak büyük bir sorundur. Bunun için entegre bir askılık ile üretilmiştir. Bu sayede kullandıktan sonra fön makinenizi asabilir ve olası zararlardan koruyabilirsiniz. Kablodan asmanıza gerek kalmaz ve olası kablo hasarlarından makineniz korunmuş olur.

Okumaya devam et
Tıkla yorum yap

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler