Connect with us

Saç bakımı

En iyi difüzörlü saç kurutma makinesi

Yayın tarihi

/

Özellikle bayanlar için duş sonrasında ıslak saçları kurutarak hacimli ve dolgun görünümlü saçlar elde etmek çok önemlidir. Bakımlı kadın her daim saçına önem veren kadındır. Bu sebepten dolayıdır ki bakımlı kadının evinde saç kurutma makinesi olmazsa olmazlar arasında yer alır. Saç kurutma makinesi eskisi gibi sadece bir düğmeye basınca sıcak hava üfleyen ve saçı kurutan bir alet değildir. Günümüzde saç kurutma makineleri saçı kurutmanın yanı sıra fön çeken ve bukleleri belirginleştiren ileri teknolojik aletler olarak kullanılmaktadır. İyi bir saç kurutma makinesi seçerek saçınızın elektriklenme ve kabarma sorunu ortadan kaldırabilir ve göz alıcı saçlar yaratabilirsiniz. Fön çekmek için en iyi fön makinesi önemli iken belirgin bukleler yaratmak için en iyi difizörlü saç kurutma makinesi önemlidir. Piyasada çok fazla marka ve modelde saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Söz konusu en iyi difizörlü (vigo) saç kurutma makinesi olunca bunların arasından en iyisini seçerek saçlara zarar vermeden kullanmak önemlidir.

Turbobella Saç kurutma ve Fön makinesi

Yerli üretim olan bu saç kurutma makinesi son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 2700 w güç ile çalışan 3700 saat kullanım ömrü veren bu makine motor hızı sayesinde saçlarınıza hızlı ve pratik şekil verecektir. Negatif iyon teknolojisine sahip bu makine difizör kullanırken saçların elektriklenmesini ve kabarmasını engellemektedir. Difizör başlığının geniş olması sayesinde saça daha hızlı ve kolay şekil verilebilir. Saçlarda her hangi bir yanma ya da yıpranma yaratmaz. Kolay temizlenebilir filtresi sayesinde makineyi uzun süre kullanmak mümkündür.

Remington AC8000 Keratin Therapy Pro Saç Kurutma Makinesi

En iyi saç kurutma makineleri listesinde başlarda yer alan bu cihaz 2200 W basınç ve yüksek ısı ile saçlara kolayca şekil verilmesini sağlamaktadır. 3 ısı 2 hız ayarı mevcuttur, soğuk üfleme ayarı vardır. 2 fön başlığı ve bir adet difizör başlığı vardır. Difizör başlığının derinliği sayesinde fazla miktarda saçı bir defada kurutmaya yardımcı olur. Gelişmiş keratin seramik ızgara ve iyonik bakım sağlar. Bu özelliğinden dolayı kabarmayan ve dolgun saçlar elde edilebilir. Uzun süreli difizör kullanılması halinde bile saçlarda kuruma ya da kırılma yaratmaz.

Arzum AR6007 Shiny İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Yüksek iyonik teknolojisi ile üretilmiş olan bu makinede geniş bir difizör ve kurutma başlığı bulunmaktadır. 2200 W güç özelliğinden dolayı saçlara kolayca şekil verir ve difizör başlığı sayesinde belirgin bukleler elde edilir. 2 hız ve 3 ısı ayarı bulunmaktadır. Fiyat olarak daha ekonomik bir makine arayanlar için yüksek performans özelliği ile hayat kurtarıcı bir makine olarak ön plana çıkmaktadır. Yıkanabilir ve değiştirilebilir filtre sayesinde uzun ömürlü bir makinedir.

Okumaya devam et
Tıkla yorum yap

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler